Czym są i co dają linki sponsorowane?

Linki sponsorowane to niezwykle skuteczny sposób na reklamowanie strony. Tekst reklamy wyświetlany jest zarówno nad, jak i pod wynikami wyszukiwania. Niezwykle wiele możliwości, jaką dają właśnie linki sponsorowane to dla zainteresowanych reklamodawców możliwość dotarcia do jak największej ilości potencjalnych klientów.
Linki sponsorowane dają bardzo wiele możliwości, można nie tylko określać grupę docelową ale również rozszerzać je na przykład o linki do podstron. Dają bardzo szybkie efekty, a odpowiednie przygotowanie kampanii nie stanowi zbyt dużego problemu, bardzo dobrze również można sprawdzać efekty uruchomionych kampanii.

Reklama banerowa i jej korzyści

Wiele osób o wiele szybciej zwraca uwagę na reklamy w formie graficznej niż w formie pisanej. Dlatego też reklama graficzna, inaczej zwana bannerową to bardzo dobry sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych osób. Zaletą takich reklam jest fakt, iż docierają one do bardzo dużej ilości osób, każde kliknięcie w baner powoduje przeniesienie na stronę docelową.
W przypadku reklam banerowych możliwe jest bardzo dokładne precyzowanie grup odbiorców, mogą być określone osoby na podstawie kryteriów wybranych przez reklamodawcę, można na przykład wyświetlać banery tym osobom, które wcześniej odwiedziły daną stronę.

Facebook Ads – sposób na reklamę

Facebook Ads to jedna z popularniejszych w ostatnim czasie form reklamy. Umożliwia wyświetlanie reklam na Facebooku, Instagramie czy też w aplikacjach. Zaletą jest nie tylko możliwość dotarcia do bardzo szerokiej grupy odbiorców, ale także możliwość wybrania formatu reklamy, jaka ma być wyświetlana. Poza samą promocją konkretnych produktów można w ten sposób również dość mocno wzmocnić pozycję i rozpoznawalność firmy w Internecie i social mediach.
Zaletą, jaklą niewątpliwie posiadają reklamy tego typu jest tak zwane targetowanie. Jest to możliwość dokładnego określenia tego, do jakich konkretnych grup odbiorców jest kierowana konkretna reklama. W ten sposób można promować produkty lokalnie lub na szerszą skalę jak również określić grupy odbiorców według płci, wieku czy preferencji.

Kontakt

+48 579 55 31 31

Strona internetowaPozycjonowanie strony